Nautilius

Nautilus, czyli kołowrotki z muszelką

Nautilus "Tested in Animals"

"testowane na zwierzętach" :-) To nie tylko nasza ulubiona muszkarska reklma ale i absolutnie poważne oświadcznie i gwarancja jakości...

 

NAUTILUS REELS. Kołowrotki muchowe NAUTILUS to klasa sama dla siebie.  NAUTILUS to tadycja fenomenalnej jakości której gwarnatem jest własciciel tej amerykańskiej firmy Pan Kristen MUSTAD. O ile producent haczykow Mustad przestał produkowac w Norwegii i mocno stracił renomę, o tyle jego rodzina Mustad nadal podtrzymuje tradycję najwyższej europejskiej jakośći w połączeniu z dostępem do najnowszych amerykanskich technologii.

NAUTILUS REELS to gruntownie zmodernizowana i przebudowna firma OLD FLORIDA, która pod okiem nowego włąściciela i konstrruktora przerodizła sie w czołowego producenta kołowrotków.

NAUTILUS REEL to firma mieszcząca się na Florydzie w USA ktora swój rynkowy sukces zawdzięcza testowanym pod nosem koowrotkom słonowodnym. Floryda to chyba jadno z najlpeszych ciągle pewneych łowisk tarponów i nic nie testuje kołowrotków lepiej od mocno zasolonego oceany i tarpona na końcu muchowego zestawu.

Poza kołowrotkami typowo słonowodnymi, od pewnego czasu NAUTILUS podbija świat ślicznymi kołowrtokami pstrągowymi, które tak naprawdę róznią się od kołowrtoków tarponowych znacnzie mniejszą wielkością głownie wielkościa i masą ale odpowiadają tym samym wymogom i rygorom co słonowodne mejstersztyki tarponowe.  Zatem WSZYSTKIE kołowrotki NAUTILUSa odporne są całkowiecie na słoną wodę i  posiadają absolutnie szczelny i zamkniętych hamulec. Poza tym nie trudno przemilczeć fakt, że poza walorami użytkowymi, kołowrotki z muszelką w herbie to śliczne wyroby sztuki użytkowej.

Polub nas